DRZWI WEWNĘTRZNE

CAL to uporządkowana spółka, z systemem zarządzania bazującym na lean management i czerpiącym z Theory of Constraints. Aktualnie firma zatrudnia ponad 100 osób i jest liderem produkcji drzwi zewnętrznych. Posiada bogate portfolio ponadczasowych wzorów drzwi wewnętrznych, które produkuje od lat.

Kolekcja Infinity

Eleganckie aksamitne wykończenie. Gładka biel – wyjątkowo przyjemna w dotyku. Jeśli Twoje poczucie estetyki wymaga mariażu ponadczasowego wzornictwa i nowoczesności wybierz modele z kolekcji Infinity.

Kolekcja Geometria

Dwanaście inspirujących wzorów, aplikacje ze szkła lacobel i nieszablonowy design. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego wnętrza naturalny porządek – wybierz wzory z kolekcji bazującej na geometrycznych wzorach. Geometria to wyjątkowa na rynku odpowiedź na nadal panujący trend, bazujący na kontrastowych zestawieniach.

Kolekcja Nova 3.0

Kolekcja Nova 3.0 odmienia szablonowe myślenie o wzornictwie drzwi wewnętrznych. To bogata kolorystyka wybarwień szkieł. To drzwi dębowe o konstrukcji ramowo-płycinowej. Jeśli szukasz nowoczesnych wzorów a jednocześnie pragniesz cieszyć się codziennym dotykiem i pięknem drewna – modele Gremzdy i Okmin są właśnie dla Ciebie.

Kolekcja Nova 3.1

To wyjątkowe drzwi o nowoczesnej budowie. Ekologiczne, w pełni płytowe. Wyróżnia je dębowa okleina i rama skrzydła oraz bezpieczna, hartowana szybka decormat. Jeśli doceniasz piękno prostych drzwi – ta kolekcja jest dla Ciebie.

Kolekcja Nova 3.2

To kolekcja o nowoczesnym wzornictwie, dostępna w wielu kolorach – idealnie komponujących się z wnętrzem Twojego domu. To drzwi, które przetrwają prawie każdy kataklizm – czysty dąb. Jeśli szukasz nowoczesnego designu trwałego na lata – Nova 3.2 jest idealnym rozwiązaniem.

Kolekcja Luksusowa

Drzwi wewnętrzne z Kolekcji Luksusowej są kwintesencją eleganckiego wzornictwa. To ponadczasowe piękno pasujące zarówno do domów w stylu klasycznym, jak też przestrzeni, w których tradycja i nowoczesność mają tworzyć zgrany duet.

Kolekcja Klasyczna

Inspiracją do powstania drzwi z Kolekcji Klasycznej było nieprzemijające piękno tradycyjnych aranżacji wnętrz. Skrzydła z tej kolekcji mają uniwersalny wygląd, który nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością. Jeśli potrzebujesz pięknej i funkcjonalnej ozdoby pasującej do każdego wnętrza – Klasyczna jest właśnie dla Ciebie.

Kolekcja Szlachecka

Szlachetne kształty i sarmackie cechy charakteru. Należące do klasy wyższej modeli drzwi, o wyjątkowych drewnianych aplikacjach, które nadają im niepowtarzalnego uroku. Każdy modny, współczesny szlachcic chciałby mieć je w domu.