Witamy w Interdom

Branża stolarki okiennej to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów budownictwa. Ciągłe zaostrzanie norm w zakresie izolacyjności i energooszczędności mobilizuje producentów do stałego doskonalenia swoich produktów i wprowadzania coraz lepszych rozwiązań technologicznych. Dlatego, kiedy rozpoczynaliśmy działalność, rynek stolarki okiennej był w zupełnie innym miejscu, niż jest teraz.

Podjęliśmy wyzwanie, żeby za nim nadążać, a nawet go wyprzedzać, tam, gdzie będzie to możliwe. Dążenie do innowacyjności i najwyższej jakości produktów, przy respektowaniu zasad zrównoważonego budownictwa, stało się naszym głównym celem.

Dzisiaj możemy powiedzieć, że się udało. Oferowane przez nas systemy okienne cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą, stając się gwarancją komfortu i solidności.

Co oferujemy:

Prosimy o kontakt w sprawie oferty. Nasi technolodzy przygotują dla Państwa odpowiednie rozwiązania.

Następnym etapem jest szczegółowy pomiar na miejscu budowy. Ustalenie odpowiednich poziomów i warunków optymalnego montażu.

Zaakceptowanie wszystkich powyższych działań, finalizujemy odpowiednią umową.

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków, następuje zlecenie do fabryki.

Po okresie produkcyjnym, następuje dostawa i montaż. Data montażu uzgadniamy podczas podpisywania umowy.

Działania

OFERTA 20%
POMIAR 41%
UMOWA 59%
PRODUKCJA 75%
MONTAŻ 100%

Współpracujemy razem!

Polecają nas!

Polecam z czystym sumieniem. Pan Radosław jest świetnym doradcą. Współpraca układała się bardzo dobrze od momentu wycen i wyborów do finalizacji całego przedsięwzięcia. Ze wszystkim można się dogadać i co jest równie ważne ma bardzo dobrych montażystów.
Łukasz, Lublin
Firma Intermo wykonywała u nas kompleksowy montaż okien, rolet, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Na każdym etapie począwszy od wyceny po finalny montaż obsługa stała na bardzo wysokim poziomie, którego oczekuje się od profesjonalistów. Pan Radosław Nastaj posiada bogatą wiedzę techniczną w zakresie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych. Polecam.
Radosław, Lublin
Zdecydowanie polecam tę firmę. Usługa wykonana profesjonalnie, na czas zgodnie z umową. Montaż drzwi z odwróconą przylgą plus prace dodatkowe (niestandardowe) również bez najmniejszych uwag. POLECAM
Jarosław , Lublin

Jestem pod wrażeniem. Fachowa obsługa i sprawny montaż. POLECAM!

Marek, Lublin

Bardzo ładne okna. Teraz mam w domu ciepło.

Joanna, Świdnik

Polecam firmę Intermo. Profesjonalne podejście do tematu.

Marek, Lublin

Dziękujemy za poświęcony czas. Polecamy!

Tomek i Zofia, Konopnica