DRZWI ZEWNĘTRZNE

W firmie WIKĘD oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

KOLEKCJA TERMO PRESTIGE LUX

Linia PRESTIGE to topowa konstrukcja w segmencie Drzwi Zewnętrznych WIKĘD. Doskonałe parametry izolacyjne i akustyczne.

Grubość skrzydła: 86mm

Dodatkowa uszczelka automatycznie opadająca na próg po domknięciu + dwie zamontowane bezpośrednio na ościeżnicy mówią same za siebie. Istnieje możliwość doposażenia drzwi w system automatycznego sterowania: biometryczny, zbliżeniowy lub kodowy.

To produkt z najwyższej półki.

KOLEKCJA OPTIMUM

Z OŚCIEŻNICĄ TERMO

Linia OPTIMUM w wersji z ościeżnicą TERMO to młodszy brat lini PRESTIGE. Delikatnie odchudzona konstrukcja o parametrach zbliżonych do PRESTIGE, z zastosowaniem nowoczesnych materiałów zapewnia bardzo dobre właściwości termiczne.

Grubość skrzydła: 76mm

Solidna, aluminiowa ościeżnica

KOLEKCJA OPTIMUM

Z OŚCIEŻNICĄ 12

Linia OPTIMUM, jak wskazuje nazwa to kompromis pomiędzy jakością, trwałością i ceną.

Pomimo braku ciepłej ościeżnicy TERMO, dla drzwi nieprzeszklonych podstawowa wersja OPTIMUM posiada współczynnik przenikania ciepła na poziomie Ud=1,0!!! To rezultat, który realnie przełoży sie na rachunki za ogrzewanie.

Grubość skrzydła: 76mm

KOLEKCJA PREMIUM

Z OŚCIEŻNICĄ TERMO

Linia PREMIUM z ościeżnicą TERMO, jaką oferujemy dziś to efekt wielu lat doświadczeń i bezpośrednia inspiracja dla młodszych rynkowo serii PRESTIGE i OPTIMUM z TERMO.

Wielokrotne udoskonalenia przełożyły się na zasłużoną opinię solidnych, trwałych drzwi dla domu.

Grubość skrzydła: 54mm

KOLEKCJA PREMIUM

Z OŚCIEŻNICĄ 11 / 9

Linia PREMIUM to absolutny lider w kwestii popularności.

Stal, poliuretan, drewniana rama i bardzo korzystna cena – to wszystko skłania naszych Klientów do wyboru właśnie tej serii.

KOLEKCJA NORMAL

Z OŚCIEŻNICĄ 11 / 9

Linia NORMAL przeznaczona jest jako drzwi wejściowe.

Drzwi do złudzenia przypominają starszego brata PREMIUM, jednak drzwi te są lżejsze i pozbawione przeszklenia i do tego znacznie tańsze!

Grubość skrzydła: 54mm