DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi zewnętrzne Barański

Wybierając drzwi WIKĘD otrzymujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania.

Do produkcji naszych drzwi używamy tylko sprawdzonych technologii oraz najlepszych materiałów, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, stale wprowadzanymi ulepszeniami oraz śledzeniem najnowszych trendów i ich kreowaniem pozwala firmie wpasować się w gust i potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Znamy się na nim jak mało kto. Na początku naszej działalności byliśmy niewielką firmą usługową – stolarnią. Na zamówienie klientów wykonywaliśmy w drewnie całe domy – wraz z podłogami, schodami, oknami, boazerią – i wykańczaliśmy je “pod klucz”. W ten sposób zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Dziś wykorzystujemy ten potencjał, tworząc to, na czym znamy się najlepiej: drzwi.

Proces produkcji kontrolujemy na każdym jego etapie: od obróbki pnia drewna do realizacji produktu końcowego. Pozwala nam to zadbać o wszystkie detale i dostarczać Państwu wyroby najwyższej jakości.

Od początku jesteśmy skoncentrowani wyłącznie na produkcji drzwi zewnętrznych. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja i uznanie Klientów. Polecenie stanowi najważniejszą przesłankę zakupu drzwi Martom. MARTOM to firma rodzinna, w której panuje domowa atmosfera.

Zapraszamy do przekroczenia progu naszych drzwi, do poznania nas i naszej oferty.