Od początku jesteśmy skoncentrowani wyłącznie na produkcji drzwi zewnętrznych. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja i uznanie Klientów. Polecenie stanowi najważniejszą przesłankę zakupu drzwi Martom. MARTOM to firma rodzinna, w której panuje domowa atmosfera.

Zapraszamy do przekroczenia progu naszych drzwi, do poznania nas i naszej oferty.

Passive

Drzwi o grubości skrzydła 90 mm

Drzwi 90 Passive przebojem podbijają segment Premium Plus. Spełniają, a nawet wyraźnie przewyższają ekstremalnie rygorystyczne wymogi dla domów
pasywnych. Pod względem parametrów technicznych charakteryzują się najwyższą jakością.

Dla drzwi Passive dostępne dwa warianty ościeżnicy aluminiowa i metalowo- drewniana Met/Drew. Ościeżnice Passive posiadają dwie uszczelki. Kolejne dwie umieszczone w skrzydle. Poczwórny system uszczelnienia zapewnia drzwiom Passive wyjątkowe parametry izolacyjne.

 

Passive Martom

Arktic

Drzwi o grubości skrzydła 72 mm

Standard 72 Arktic to drzwi z segmentu Premium dedykowane dla domów energooszczędnych. Są to produkty najczęściej wybierane przez Klientów budujących domy. Przyczyną ich popularności jest znakomita relacja jakości do ceny.

Dla drzwi Arktic dostępne są dwa warianty ościeżnicy – aluminiowa i metalowo – drewniana Met/Drew. Ościeżnice Arktic są wykonane w systemie czterostronnej przylgi, co przekłada się na doskonałą szczelność.

 

Arktic Martom

Nordic

Drzwi o grubości skrzydła 55 mm

Standard 55 Nordic to drzwi z segmentu Medium dedykowane do domów o wysokim i normalnym standardzie energetycznym. Spełnia wymogi izolacyjne dla drzwi zewnętrznych, a w przypadku modeli nieprzeszklonych również dla domów energooszczędnych. Standard Nordic jest ekonomiczną alternatywą dla drzwi Arktic.

Dla drzwi Nordic dostępna jest ościeżnica metalowo-drewniana Met/Drew.

Nordic Martom

Optimal

Drzwi o grubości skrzydła 55 mm

Drzwi rekomendowane w przypadkach, gdy izolacja cieplna nie ma istotnego znaczenia. Wszystkie modele pełne spełniają normy dla nowych domów, jednak fakt posiadania stalowej (zimnej) ościeżnicy powoduje, że w przypadku nowych domów rozwiązanie to może nie dawać pełnej satysfakcji.

Mogą się sprawdzić w przypadku remontowanych budynków o niskim standardzie termicznym, ale przede wszystkim rekomendowane są do pomieszczeń nieogrzewanych lub słabo ogrzewanych, takich jak garaże, kotłownie czy pomieszczenia techniczne. Zamek listwowy podnosi poziom bezpieczeństwa.

Optimal Martom