DRZWI ZEWNĘTRZNE

Funkcjonalność | Bezpieczeństwo | Wysoka jakość

Produkcję stolarki otworowej rozpoczęliśmy w roku 1998. Firma Agmar na przestrzeni lat stała się jednym z wiodących producentów drzwi drewnianych w kraju. Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej rozpoczęliśmy sprzedaż wyrobów do państw członkowskich. Oferujemy Państwu wyroby eleganckie, funkcjonalne i trwałe, w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Drzwi zewnętrzne płytowe

W naszej ofercie znajdziecie państwo drzwi wejściowe do domu w różnych kolorach oraz w dwóch rodzajach drewna: Sosna i Dąb. Wyrabiamy drzwi zewnętrzne w trzech standardach 78mm, 88mm oraz niektóre produkty dostępne są w wersji 100mm.

Dostępne są drzwi w wymiarach do 220cm wysokości oraz do 112cm szerokości, a za drzwi wejściowe do domu o niestandardowych wymiarach do 212cm wysokości i do 102cm szerokości nie będą państwo musieli dopłacać. W naszym asortymencie znajdziecie państwo również próg drewniany z listwami aluminiowymi lub próg aluminiowy.

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe

Drzwi wejściowe do mieszkania powinny być idealnie dobrane ponieważ nas odzwierciedlają oraz robią dobre pierwsze wrażenie. U nas znajdziecie państwo drzwi dwuskrzydłowe o modernistycznym wzornictwie zgodnym z aktualnymi trendami. Drzwi wejściowe do mieszkania są wykonane w standardzie 68mm grubości. Idealne drzwi powinny również zapewnić bezpieczeństwo domownikom, a nasze cechuje wzmocniona struktura i wysoka jakość z wykorzystaniem drewna sosnowego które jest sklejane warstwowo.

Aby komfort domowników nie został zachwiany, drzwi powinny izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych, a my to gwarantujemy. Nasze drzwi dwuskrzydłowe cechują się wysoką wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia dzięki czemu będą mogły wytrzymać wiele lat. B